Përshëndetje, ejani të konsultoheni me kompaninë tonë!

Një histori për një fabrikë të ndërprerësve të membranës

Trembëdhjetë vjet më parë, Niceone-tech u krijua si një punëtori e vogël nga katër individë.Në atë kohë ata ishin në fazën fillestare dhe përballeshin me sfida të ndryshme në teknologji, shitje, prokurim dhe prodhim.Si një ekip i vogël, ata duhej të mashtronin me role të shumta dhe të punonin shumë për të nxitur zhvillimin e kompanisë. Klienti i parë i Niceone-tech ishte një prodhues kërkues gjerman i pajisjeve mjekësore.Megjithatë, ata ishin të durueshëm dhe nuk e përçmuan Niceone-tech për shkak të madhësisë së tij të vogël.Gjatë gjithë bashkëpunimit, ata vepruan si mentorë dhe miq, duke diskutuar vazhdimisht për zgjidhje më të mira.Dhe Niceone-tech nuk i zhgënjeu ata.Ata planifikuan qasjen më të mirë dhe shfrytëzuan avantazhin e zinxhirit të furnizimit të Kinës për të prodhuar produkte në mënyrë të përsosur.Edhe sot, CEO i Niceone-tech thotë shpesh, "Ishte Mark (shefi i klientit gjerman) që më bëri të varur nga të kuptuarit dhe identifikimin me klientët".Le të hedhim një vështrim në historinë sipërmarrëse të Niceone-tech gjatë trembëdhjetë viteve të fundit.

 • membrana_ndërprerës_img

Eksperti juaj i besuar i ndërprerësit të membranës

Si ekspert i industrisë, ne kemi punuar shumë në popullarizimin shkencor të ndërprerësve të membranës.Për fillestarët e ndërprerësve të membranës, mund të gjeni shpejt njohuritë që dëshironi në Nuoyi Technology.Të tilla si: Si të vononi zbardhjen dhe degradimin e tastierës prej gome silikoni? Si të kontrolloni koston e tastierës së membranës? ● Si ta bëni ndërprerësin tuaj të membranës më të papërshkueshëm nga uji?

Aplikimi i Kompanisë

Faleminderit që keni konsideruar Niceone-Rubber si partnerin tuaj.

 • Ndërprerëset e membranës në kontrollet industriale

  Ndërprerëset e membranës në kontrollet industriale

  Niceone-tech ka prodhuar shumë ndërprerës membranash për pjesët e kontrollit industrial.Kur bëhet fjalë për produkte të tilla, këto produkte mund të duhet të përdoren kundër mjediseve shumë të vështira.
  shikoni më shumë
 • Ndërprerëset e membranës në pajisjet mjekësore

  Ndërprerëset e membranës në pajisjet mjekësore

  Industria mjekësore ka përdorur gjithmonë çelsat e membranës ose ekranet me prekje si ndërfaqen e saj të përdoruesit, dhe Niceone-tech ka përshtatur çelësat e membranës dhe ndërfaqet njeri-makinë për industrinë mjekësore.
  shikoni më shumë
 • Ndërprerëset e membranës në pajisjet e shëndetit dhe fitnesit

  Ndërprerëset e membranës në pajisjet e shëndetit dhe fitnesit

  Ndërprerës me membranë për rutine.Treadmill është një pajisje e rregullt fitnesi në shtëpi dhe palestra, dhe është zgjidhja më e thjeshtë dhe më e mirë në mesin e pajisjeve të fitnesit në shtëpi.
  shikoni më shumë
 • Ndërprerëset e membranës në Kontrollin Detar

  Ndërprerëset e membranës në Kontrollin Detar

  Shumë njerëz duhet të zbulojnë gjithashtu se instrumentet në varkën e lundrimit do të kenë gjithashtu një pjesë të çelsin e silikonit dhe membranës.Problemet më të mëdha janë ekspozimi i vazhdueshëm ndaj rrezeve ultravjollcë, lagështia e lartë.
  shikoni më shumë
 • Ndërprerëset e membranës në mbrojtje

  Ndërprerëset e membranës në mbrojtje

  Disa nga çelsat e membranës të shitura nga Niceone-tech jashtë vendit përdoren në prodhimin ushtarak.Për shkak se produktet ushtarake kanë kërkesa strikte për çelsat e membranës, nuk mund të ketë gabime.
  shikoni më shumë
 • Ndërprerëset e membranës në instrumentet e zbulimit dhe matjes diagnostikuese

  Ndërprerëset e membranës në instrumentet e zbulimit dhe matjes diagnostikuese

  Niceone-tech ka përvojë të pasur në prodhimin e një numri të madh çelsash dhe panelesh membranore për pajisjet e dorës, pajisjet celulare dhe instrumentet e testimit dhe matjes.
  shikoni më shumë
 • 0

  Themeluar në

 • 0

  Punonjësit

 • 0 +

  Klientët

 • 0 +

  shtetet

NE JEMI KËTU

Drejtor i Përgjithshëm i Niceone-tech.Koordinon funksionimin e përgjithshëm të Niceone-tech, i diplomuar nga Universiteti i Teknologjisë i Kinës Jugore në 2000 dhe ka 18 vjet përvojë në industrinë e ndërprerësve të membranës.I pëlqen kaligrafia dhe udhëtimet.Është lider i Niceone-tech.

Menaxheri profesionist i shitjeve i teknologjisë Niceone hyri në industrinë e Membrane Switch pasi u diplomua nga Universiteti Guangzhou në 2011 dhe ka 10 vjet përvojë në shitje në industri.Për më shumë se 10 vjet, unë jam fokusuar në shitjet jashtë shtetit të Membrane Switch, tastierës prej gome silikoni dhe produkteve plastike.I pëlqen të lexojë dhe të dëgjojë muzikë.Është një nga anëtarët kryesorë të ekipit të teknologjisë Niceone.

Menaxheri i inxhinierisë hyri në industrinë PCBA dhe industrinë e Membrane Switch pasi u diplomua nga universiteti në 2008. I mirë në CDR, dizajn softueri DWG.Ai ka një kuptim të mirë të procesit të ndërrimit të membranës LGF.Dhe produktet e dizajnuara prej tij janë shumë të reja dhe çmimi ka një avantazh kostoje.Më pëlqen shumë noti dhe fitnesi.Është drejtues i departamentit të inxhinierisë së teknologjisë Niceone.

Menaxherja e prodhimit të Niceone-tech, Amy u diplomua nga një kolegj dhe filloi të punojë në prodhim në 2011 dhe hyri në departamentin e QC në 2016. Për procesin e prodhimit, cilësia dhe ISO kuptohen mirë.Kërkesat për cilësinë e produktit janë shumë të larta, dhe detajet janë të kontrolluara mirë.Duajnë ushqimin dhe kafshët.

04

kokosi

Shumë i zoti në ngushëllimin e punonjësve, është psikoterapist i Niceone-tech, punon në Niceone-tech prej 2 vitesh.

Zgjidhje e personalizuar me një ndalesë

opsione të personalizueshme

blog

Disa nga njohuritë tona mbi çelësat e membranës

Ndërprerësi i membranës: revolucionarizimi i ndërfaqeve të përdoruesit

Ndërprerësi i membranës: revolucionarizimi i ndërfaqeve të përdoruesit

Në epokën dixhitale me ritme të shpejta, ndërfaqet e përdoruesve luajnë një rol vendimtar në sigurimin e ndërveprimeve të pandërprera midis njerëzve dhe teknologjisë.Një zgjidhje inovative që ka fituar popullaritet të konsiderueshëm është çelësi i membranës.Me shkathtësinë, qëndrueshmërinë dhe dizajnin e hijshëm, çelësi i membranës ka revolucionarizuar ndërfaqet e përdoruesve në industri të ndryshme.

Tastiera hibride: Kalimi i hendekut midis hyrjeve fizike dhe atyre me prekje

Në botën me ritme të shpejta të teknologjisë, metodat e hyrjes kanë evoluar vazhdimisht për të përmbushur nevojat gjithnjë në ndryshim të përdoruesve.Një risi e tillë...
Shiko më shumë

Ndërprerësi i membranës së dizajnit të mbyllur: Kombinimi i qëndrueshmërisë dhe funksionalitetit

Bota e teknologjisë po evoluon vazhdimisht, dhe bashkë me të vjen nevoja për ndërfaqe inovative të përdoruesit.Një ndërfaqe e tillë që ka fituar...
Shiko më shumë